Mașina de ascuțit burghie Procraft EBS420 este ușor de utilizat pentru a ascuti burghie cu diametrul de la 3-12mm. Are o dimensiune mică. Capacitatea de a efectua o cantitate considerabilă de muncă.
Stoc epuizat
Durata de livrare:
întreabă în magazin
Cod Produs:DPU-BEM9936Ai nevoie de ajutor?0770661470
Mașina de ascuțit burghiu Procraft EBS420 este utilizată pentru a definitiva punctele de găurit cu burghie bine ascutite. Datorită unui design atent gândit, este asigurată executarea eficientă și de înaltă calitate a sarcinilor de lucru. Mașina de ascuțit vârful burghiului este realizată la dimensiuni mici.
Este foarte ușor de utilizat, în timp ce lucrezi cu ea, nu se creează dificultăți.
Pentru a utiliza polizorul în scopul propus, trebuie să introduceți burghie de la 3-12 mm în găurile de pe corpul masinii, al căror diametru corespunde diametrului specificat.
Mașina de ascuțit burghie Procraft EBS420 este ușor de utilizat și ușor de utilizat. Are o dimensiune mică. Capacitatea de a efectua o cantitate considerabilă de muncă. Setul complet al dispozitivului include un disc in forma de cerc suplimentar, cu care puteți și ascuți.
Momentan, informatiile despre siguranta produsului nu sunt disponibile.
Informatii producator
Momentan, informatiile despre producator nu sunt disponibile.
Informatii persoana responsabila
Momentan, informatiile despre persoana responsabila nu sunt disponibile.
Produsele regasite pe site-ul www.depozitunelte.ro sunt prezente si pe platforma de achizitii publice SICAP, sub inregistrarea CPV aferenta.
Accesand site-ul SEAP / SICAP http://www.e-licitatie.ro/ veți găsi o parte a portofoliului de produse listate in catalogul electronic al societatii noastre MARAL GENERAL EXPRESS SRL.
Ati ales un produs din oferta noastra, vreti sa-l achizitionati si nu este disponibil in SICAP? Contactati-ne pentru a-l publica.
Daca doresti sa iti exprimi parerea despre acest produs poti adauga un review.