Batoza de porumb MS-900CA (cu motor) curăță rapid boabele de pe știuleți uscați, având motor de 3 kW și capacitate de 3000 kg/h. Echipată cu ventilator pentru eliminarea pleavei, roți pentru transport ușor și construcție durabilă din fier.
Durata de livrare: 24-48 ore
Produse Alternative
Batoza de porumb MS-900CA este un utilaj robust și eficient, conceput pentru curățarea rapidă a boabelor de porumb de pe știuleți bine uscați. Cu un motor puternic de 3 kW și o capacitate de lucru de 3000 kg/h, această batoză este ideală pentru gospodării și ferme zootehnice, reducând semnificativ timpul și efortul necesar în procesul de curățare.
✔ Construcție durabilă – fabricată din fier de înaltă calitate pentru o rezistență îndelungată.
✔ Mecanism de curățare performant – ax principal cu 4 axe port-ciocănele pentru o separare eficientă a boabelor.
✔ Ventilator integrat – elimină pleava și praful rezultat în timpul procesului.
✔ Design ergonomic și mobilitate sporită – echipată cu 2 roți și 2 mânere pentru transport facil.
✔ Accesorii incluse – cuvă de alimentare, sită, plăci de susținere a motorului, curele de transmisie și buton ON/OFF.
📌 Atenție! Produsul nu include cablu de alimentare pentru motor.
📌 Recomandare: Se instalează pe o suprafață stabilă și se verifică periodic elementele de strângere pentru siguranță optimă.
Dimensiuni colet: 80 × 90 × 42 cm | Greutate: 51 kg
⚠️ Notă: Imaginile sunt cu titlu de prezentare și pot diferi ușor de produsul livrat.
Momentan, informatiile despre siguranta produsului nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre producator nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre persoana responsabila nu sunt disponibile.
Frecvent cumparate impreuna
Ultimele produse vizualizate
Newsletter Nu rata ofertele si promotiile noastre
Compara produse
Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.
A fost adaugat la favorite!
A fost sters din favorite!